• Serwis sprzętu biurowego

  Oferujemy profesjonalny serwis oraz sprzedaż urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych. Swoje usługi specjalizujemy w kserokopiarkach, drukarkach, faksach i niszczarkach. Prowadzimy działalność na terenie Kłodzka (woj. dolnośląskie) i okolic.

 • Sprzedaż urządzeń biurowych

  Sprzedajemy urządzenia przeznaczone do użytku w firmach i instytucjach oraz do zastosowań domowych. W naszej bazie znajdują się urządzenia takich marek jak: Sharp, Canon, HP, Samsung, Brother. Zapewniamy korzystne ceny i najwyższą jakość usług.

 • Materiały eksploatacyjne

  W naszej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do kserokopiarek, drukarek, niszczarek i innych urządzeń biurowych. Znajdują się w niej m. in. tonery, bębny, listwy czyszczące, oleje do niszczarek. Oferujemy zarówno materiały oryginalne jak i zamienniki.

O firmie

Firma AP-SERWIS istnieje na rynku od 15 lat. Zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą urządzeń biurowych. Działamy na terenie Kłodzka i okolic (województwo dolnośląskie). Zapewniamy stałą usługę serwisową (konserwacje, naprawy, pomoc w instalacji) dla firm i urzędów. Dojeżdżamy do Klienta.

Od początku działalności swoją uwagę koncentrujemy na zapewnieniu jak najwyższej jakości usług. Poparte są one wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń biurowych oraz branży informatycznej.

Naszym Klientom zapewniamy:

 • kompleksowe usługi serwisowe,
 • krótki czas reakcji serwisu od momentu przyjęcia zgłoszenia,
 • fachową pomoc i konsultacje techniczne,
 • stałe umowy serwisowe.

Wykonujemy konserwacje i bieżące naprawy urządzeń takich jak:

Oferujemy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do wymienionych urządzeń – dostarczamy zarówno materiały oryginalne jak i alternatywne (zamienniki).

Wiodącymi produktami naszej oferty handlowej są urządzenia elektroniczne takich marek jak:

Marki urządzeń biurowych: Sharp, Canon, HP, Konica Minolta, Samsung, Brother, Olivetti, Panasonic, Muratec, OPUS, Fellowes, Epson

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Kontakt możliwy jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30. Zachęcamy również do wysłania wiadomości za pomocą naszego formularza kontaktowego.

AP-SERWIS Antoni Pustuła
ul. Kościuszki 3/8
57-300 Kłodzko

telefon: (+48) 504 106 138

e-mail: